Вертикальне озеленення в місті для Вашого будинку

Вертикальне озеленення в місті для Вашого будинку

Однією з головних характерних особливостей вертикального озеленення стала можливість впровадження установок всіх типів і розмірів для розведення рослинності. У свою чергу Ви в будь-який момент можете легко правильно вибрати найбільшою мірою доречний якість вертикального озеленення, узгоджується можливостям офісу.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод створити у Вас в офісі ергономічну живу стіну з насаджень, не займаючи в той же час багато площі.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може служити не тільки прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Звичайно, на вибір дизайну значно впливають такі важливі фактори, як вартість, різновид рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення в місті і властивості, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорожі є лідером вже багато років. Подібний тип озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Живий куточок може бути встановлений впритул до стіни, а також підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не зажадають складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-посадити рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин робляться майстрами з природних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження краще виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в такій системі витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але ось такий прийом садівництва ідеально економить простір, що дуже істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто був здатний уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення в місті, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу багато функцій: облагороджують навколишню атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж формують грунтовний імідж компанії
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в зимовий час і освіжає в літній сезон, чистить від шкідливих елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декоративного компонента, а й інструменту по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і підвищення їх лояльності

Вертикальне озеленення в місті і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї покупців.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий