Вертикальне озеленення в квартирі своїми руками для кухні

Вертикальне озеленення в квартирі своїми руками для кухні

Однією з основних характерних специфік вертикального озеленення по праву вважається можливість впровадження конструкцій різних типів і обсягів для вирощування рослин. Додатково Ви завжди можете легко вибрати найбільш доречний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод створити у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може служити не тільки прикрасою будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи ділянку. Зрозуміло, на підбір дизайну значно впливають такі важливі фактори, як ціна, вид рослин, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення в квартирі своїми руками і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення фасаду залишається провідним вже кілька років. Подібний вид озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Плеканий куточок як правило встановлений впритул до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослинність в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів випускаються майстрами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення вдає із себе особливу вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини в подібній системі витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте даний метод садівництва дуже добре економить вільний простір, що особливо затребуваною для міської обстановки.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг уявити такий спосіб розсади в інтер’єрі.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в квартирі своїми руками, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу кілька корисних функцій: покращують ауру в колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також засновують позитивний бренд компанії
  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й механізму із залучення ще більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • торгові вітрини. Людина відчує себе спокійніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимовий час і освіжає в теплу пору року, чистить від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення в квартирі своїми руками і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності втілювати в життя абсолютно всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому вебсайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий