Вертикальне озеленення в інтер’єрі для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення в інтер’єрі для Вашої сім’ї

Однією з основних характерних особливостей вертикального озеленення виділяється можливість застосування конструкцій всіх форм і габаритів для вирощування рослин. Також Ви завжди маєте можливість підібрати переважно відповідний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом втілити в життя у себе в офісі ергономічну природну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи ділянку. Звичайно, на вибір проектування значно впливають такі фактори, як ціна, вид насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі і характеристики, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі залишається провідним вже кілька років. Такий спосіб озеленення підходить як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Живий сад як правило закріплено до стіни, а ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів випускаються професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в такій системі витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі подібний метод садівництва прекрасно економить простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, але мало хто міг запропонувати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія здійснює абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу кілька опцій: покращують атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють серйозний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його взимку і освіжає в літній сезон, чистить від негативних речовин і працює для профілактики простудних захворювань
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки прикрашає компонента, а й способу по залученню грандіозної кількості клієнтів і збільшення їх лояльності

Вертикальне озеленення в інтер’єрі і як оформити замовлення?

Наша компанія по праву є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли в точності здійснювати всі ідеї клієнтів.Потім, щоб визначити ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий