Вертикальне озеленення Дніпропетровськ для кухні

Вертикальне озеленення Дніпропетровськ для кухні

Однією з основних відмінних властивостей вертикального озеленення стала можливість використання конструкцій самих різних конфігурацій і габаритів для вирощування насаджень. Також Ви в будь-який момент можете правильно вибрати переважно відповідний вид вертикального озеленення, що гармонує характеристикам простору.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод втілити в життя у себе в офісі комфортабельну природну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на вибір проектування впливають такі умови, як ціна, тип рослин і квітів, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення Дніпропетровськ і параметри, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення фасаду залишається лідером вже не один рік. Подібний вид екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Живий сад як правило прикріплений до вертикальної площини, а ще стояти самостійно без певних підпірок, розниться обсягом і видом. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослинність в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виготовляються фахівцями з природних дихаючих тканин або повсті щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Насадження в такій системі піднімаються наверх. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва чудово економить простір, що вкрай затребуваною для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, однак мало хто міг передати цей метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення Дніпропетровськ, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
  • ресторани і інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни грають роль не тільки декоративний елемент, але і механізму із залучення ще більшої кількості потенційних клієнтів і збільшення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш затишно в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє одночасно кілька корисних функцій: покращують атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, до того ж формують грунтовний стиль компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літній період, чистить від негативних елементів і служить профілактикою простудних захворювань

Вертикальне озеленення Дніпропетровськ і як замовити?

Наша компанія-виробник є сьогодні лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності втілювати в життя всі ідеї клієнтів.Щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий