Вертикальне озеленення міста для кухні

Вертикальне озеленення міста для кухні

Однією з основних характерних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність використання конструкцій найрізноманітніших типів і розмірів для розведення рослинності. Також Ви в будь-який момент в силах правильно вибрати більшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом втілити в життя у Вас вдома комфортабельну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, що відгороджують площа. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі умови, як ціна, тип рослин і квітів, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення міста та параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення огорож залишається провідним вже кілька років. Такий вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений куточок може бути прикріплений до стіни, а ще підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися величиною і видом. Кучеряві насадження не потребуватимуть догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини в «кишеньки», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виготовляються професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження якісніше росли;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Насадження в такій системі ростуть догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва ідеально береже простір, що особливо істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг запропонувати цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення міста, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу кілька корисних функцій: покращують навколишнє атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також формують позитивний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літній сезон, фільтрує від негативних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш спокійно в натуральних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності

Вертикальне озеленення міста і як замовити?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися точь-в-точь реалізовувати абсолютно всі ідеї замовників.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий