Вертикальне озеленення дачі для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення дачі для в інтер’єрі

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення є можливість впровадження конструкцій різноманітних форм і параметрів для вирощування рослин і квітів. У свою чергу Ви завжди маєте можливість замовити в більшій мірі відповідає якість вертикального озеленення, що гармонує характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб оформити у себе в офісі комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато місця.

Вертикальне озеленення приміщень

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи вільний простір. Зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі важливі фактори, як ціна, вид насаджень, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення дачі і властивості, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже тривалий період. Такий тип озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий садок може бути прикріплений до стіни, і ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не потребуватимуть догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виготовляються професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення вдає із себе особливу вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослинність в даній системі виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але такий метод садівництва дуже добре економить простір, що особливо істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто був здатний зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія-виробник виконує всі способи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення дачі, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, до того ж створюють грунтовний стиль компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літню пору, фільтрує від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни виконують роль не тільки декоративного компонента, а й механізму по залученню більшої кількості клієнтів і підвищення їх лояльності
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато комфортніше в натуральних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами

Вертикальне озеленення дачі і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і діє на світовому ринку більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий