Вертикальне озеленення замовити для Вашої квартири

Вертикальне озеленення замовити для Вашої квартири

Однією з головних характерних специфік вертикального озеленення є здатність застосування споруд будь-яких конфігурацій і обсягів для вирощування насаджень. Також Ви завжди в силах вибрати найбільшою мірою доречний вигляд вертикального озеленення, узгоджується характеристикам простору.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом втілити в життя у Вас в офісі ергономічну природну стіну з рослинності, не займаючи в той же час багато вільного місця.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою будинку або кухні, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі умови, як ціна, різновид насаджень, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення замовити і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож залишається лідером вже не один рік. Даний тип озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Плеканий садок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, і ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, розниться масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослини в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті щоб рослини краще виростали;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Насадження в даній системі виростають наверх. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий метод садівництва дуже добре економить вільний простір, що дуже затребуваний для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі.

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення замовити, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його взимку і освіжає в літню пору, чистить від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму по залученню більшої кількості відвідувачів і підвищення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу кілька корисних опцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а ще зміцнюють позитивний імідж компанії

Вертикальне озеленення замовити і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли точь-в-точь реалізовувати всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий