Вертикальне озеленення як зробити для Вашої квартири

Вертикальне озеленення як зробити для Вашої квартири

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування споруд усіх типів і габаритів для вирощування рослинності. Крім того Ви завжди маєте можливість замовити переважно належний вигляд вертикального озеленення, узгоджується можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод отримати у Вас вдома ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи ділянку. Зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі важливі умови, як вартість, різновид рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення як зробити і параметри, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду продовжує залишатися лідером вже багато років. Такий спосіб озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений сад може бути закріплений до стіни, і ще підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися величиною і видом. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-посадити рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виготовляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті для того щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини в даній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий метод садівництва дуже добре економить вільний простір, що особливо істотно для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, але мало хто міг уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник здійснює всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення як зробити, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виробляє одночасно багато опцій: покращують атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а також засновують позитивний імідж компанії
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш комфортно в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму із залучення ще більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літній період, чистить від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення як зробити і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності реалізовувати всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Купуйте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий