Вертикальне озеленення кухні для Вашої квартири

Вертикальне озеленення кухні для Вашої квартири

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення виділяється здатність використання споруд будь-яких конфігурацій і величин для вирощування рослинності. Також Ви в будь-який момент зможете відібрати найбільш відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам простору.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб втілити в життя у себе в квартирі мальовничу природну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, що відгороджують площа. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі умови, як ціна, вид насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення кухні і параметри, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення фасаду залишається лідером вже тривалий період. Даний вид екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений куточок як правило встановлений впритул до вертикальної поверхні, а також підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини не просять спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів випускаються майстрами з якісних дихаючих матерій або повсті для того щоб рослини якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Насадження в такій системі ростуть догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва чудово береже вільний простір, що особливо істотно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вертикально на шпалерах, але мало хто міг зобразити цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє всі види вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення кухні, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • торгові вітрини. Людина відчує себе спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно багато функцій: покращують обстановку в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, а ще зміцнюють позитивний імідж компанії

  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимову пору і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих речовин і працює для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення кухні і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю виконувати все ідеї покупців.Щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Отримайте зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий