Вертикальне озеленення купити для Вашої квартири

Вертикальне озеленення купити для Вашої квартири

Однією з головних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування установок всіх форм і параметрів для вирощування рослинності. Крім того Ви в будь-який момент маєте можливість замовити в більшій мірі належний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям простору.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб зробити у себе в квартирі ергономічну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато площі.

Система вертикального озеленення може служити не просто атрибутом інтер’єру квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи зону. Звичайно, на підбір дизайну впливають такі важливі фактори, як ціна, тип рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення купити і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення огорож залишається провідним вже тривалий період. Такий тип озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вирощували куточок як правило прикріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-розсадити насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виробляються професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з вузьких стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в даній системі ростуть догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий прийом садівництва чудово береже простір, що особливо істотно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто був здатний передати цей спосіб розсади в інтер’єрі.

Наша компанія здійснює абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення купити, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його взимку і освіжає в літню пору, фільтрує від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й способу по залученню більшої кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно кілька опцій: облагороджують атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж зміцнюють позитивний бренд компанії

Вертикальне озеленення купити і як оформити замовлення?

Наша компанія по праву вважається лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності виконувати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий