Вертикальне озеленення модулі для кухні

Вертикальне озеленення модулі для кухні

Однією з головних відмінних специфік вертикального озеленення виділяється здатність застосування конструкцій будь-яких форм і параметрів для вирощування рослинності. У свою чергу Ви в будь-який момент в силах відібрати в більшій мірі належний тип вертикального озеленення, узгоджується можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод сформувати у Вас в квартирі мальовничу природну стіну з рослин, не займаючи в той же час багато місця.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують площа. Зрозуміло, на підбір проектування значно впливають такі фактори, як ціна, тип насаджень, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення модулі і характеристики, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення фасаду є лідером вже тривалий період. Такий спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вирощували куточок як правило встановлений впритул до стіни, а ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, розниться обсягом і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-розсадити насадження в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин і квітів виготовляються фахівцями з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких полиць, що утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в подібній концепції виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний метод садівництва прекрасно береже простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг передати такий метод розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення модулі, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює одночасно багато функцій: покращують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, до того ж створюють грунтовний бренд компанії
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літній період, фільтрує від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення модулі і як замовити?

Наша компанія безсумнівно є лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому вебсайті. Купуйте зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий