Вертикальне озеленення на дачі для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення на дачі для Вашої сім’ї

Однією з ключових відмітних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування конструкцій різних конфігурацій і величин для розведення рослин і квітів. Додатково Ви завжди в силах правильно вибрати переважно доречний вигляд вертикального озеленення, узгоджується можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод створити у Вас в квартирі комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи в той же час багато площі.

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і ширмою, що відгороджують вільний простір. Звичайно, на вибір проектування значно впливають такі фактори, як ціна, різновид рослин, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення на дачі і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення огорожі є провідним вже кілька років. Даний вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений сад може бути закріплений до вертикальній площині, а також підніматися самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин виробляються фахівцями з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній системі витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва прекрасно береже простір, що дуже затребуваний для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, але мало хто був здатний зобразити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення на дачі, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

  • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки прикрашає елемента, але і способу по залученню більшої кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато затишніше в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в зимовий час і освіжає в теплу пору року, чистить від шкідливих елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька функцій: облагороджують ауру в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, а ще формують серйозний бренд компанії

Вертикальне озеленення на дачі і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь виконувати всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий