Вертикальне озеленення мохом для кухні

Вертикальне озеленення мохом для кухні

Однією з ключових характерних властивостей вертикального озеленення виділяється здатність впровадження конструкцій будь-яких конфігурацій і розмірів для вирощування рослин і квітів. У свою чергу Ви в будь-який момент в силах правильно вибрати переважно відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб зробити у Вас в квартирі мальовничу природну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Вертикальне озеленення приміщень

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують вільний простір. Зрозуміло, на вибір проектування впливають такі причини, як ціна, тип рослин і квітів, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення мохом і параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду залишається лідером вже тривалий період. Такий спосіб озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий сад може бути встановлений впритул до стіни, а ще стояти самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини не вимагають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів здійснюються професіоналами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких полиць, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в подібній концепції виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва прекрасно економить простір, що дуже істотно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний уявити такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення мохом, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його взимку і освіжає в літній період, чистить від шкідливих елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • клуби і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і підвищення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька корисних опцій: покращують обстановку в колі людей, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, до того ж формують позитивний імідж компанії

Вертикальне озеленення мохом і як замовити?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності здійснювати абсолютно всі ідеї замовників.Щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий