Вертикальне озеленення офісу для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення офісу для Вашої сім’ї

Однією з основних відмінних властивостей вертикального озеленення є можливість застосування споруд будь-яких типів і параметрів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви завжди завжди зможете замовити найбільш належний якість вертикального озеленення, що гармонує характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом оформити у себе в офісі ергономічну живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, що відгороджують простір. Зрозуміло, на підбір орнаментації впливають такі важливі фактори, як ціна, тип насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу і характеристики, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду є лідером вже кілька років. Даний тип екологічного озеленення оптимальний як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Плеканий садок може бути прикріплений до вертикальної площини, і ще підніматися самостійно без певних підпірок, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів виготовляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Насадження в подібній системі піднімаються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний прийом садівництва дуже добре економить простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто міг зобразити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення офісу, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в усіляких приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає ланки, а й механізму із залучення ще більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу здійснює одночасно багато опцій: облагороджують навколишню атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще формують грунтовний бренд компанії

Вертикальне озеленення офісу і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія є лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь здійснювати всі ідеї замовників.Для того, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий