Вертикальне озеленення своїми руками в квартирі для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення своїми руками в квартирі для Вашої сім’ї

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення по праву вважається здатність використання споруд будь-яких типів і габаритів для вирощування насаджень. Додатково Ви завжди зможете вибрати найбільшою мірою належний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб створити у Вас в квартирі ергономічну природну стіну з рослин, не займаючи в той же час багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи ділянку. Звичайно, на вибір орнаментації впливають такі фактори, як ціна, вид рослин, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення своїми руками в квартирі і властивості, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож залишається провідним вже не один рік. Даний спосіб озеленення оптимальний як для вуличного, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий сад може бути прикріплений до стіни, а ще підніматися самостійно без певних опор, розниться розміром і формою. В’юнкі рослини не вимагають складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — посадити рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів випускаються професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в даній концепції виростають догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва прекрасно береже вільний простір, що вкрай актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто був здатний зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює всі способи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення своїми руками в квартирі, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька корисних функцій: покращують обстановку в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, а також засновують серйозний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в зимову пору року і охолоджує влітку, чистить від шкідливих речовин і служить профілактикою простудних захворювань
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш спокійно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню ще більшої кількості відвідувачів і множення їх лояльності

Вертикальне озеленення своїми руками в квартирі і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності реалізовувати всі ідеї замовників.Для того, щоб визначити ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому web-сайті. Дістанете зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий