Вертикальне озеленення приміщень для офісу

Вертикальне озеленення приміщень для офісу

Однією з головних характерних особливостей вертикального озеленення виділяється здатність застосування конструкцій всіх форм і габаритів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви завжди можете замовити найбільш належний вигляд вертикального озеленення, який відповідає можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом отримати у Вас в квартирі комфортабельну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато площі.

Система вертикального озеленення може бути не просто прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують зону. Зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як вартість, тип рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення приміщень і характеристики, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже кілька років. Даний спосіб екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений садок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини не потребуватимуть складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-посадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів робляться професіоналами з натуральних дихаючих тканин або повсті щоб рослини краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини в такій концепції виростають вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте даний спосіб садівництва дуже добре економить вільний простір, що дуже актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг уявити цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення приміщень, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює відразу кілька корисних опцій: облагороджують атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще засновують позитивний бренд компанії
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
  • ресторани та інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню більшої кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий час і охолоджує в теплу пору року, чистить від негативних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення приміщень і як вибрати?

Наша компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю здійснювати абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий