Вертикальне озеленення вартість для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення вартість для в інтер’єрі

Однією з основних характерних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість використання споруд самих різних типів і габаритів для вирощування рослин і квітів. Також Ви завжди зможете відібрати в найбільшою мірою доречний вигляд вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом сформувати у Вас в офісі комфортабельну природну стіну з рослинності, не займаючи в той же час багато простору.

Система вертикального озеленення може служити не просто атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи зону. Звичайно, на вибір проектування впливають такі чинники, як вартість, різновид рослин і квітів, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення вартість і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже не один рік. Даний тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий садок може бути прикріплений до стіни, а також стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються професіоналами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб насадження якісніше росли;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції витягуються догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва ідеально береже простір, що вкрай значно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто був здатний уявити такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія виробляє абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення вартість, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно багато функцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, до того ж формують позитивний імідж компанії
  • клуби і інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і інструменту по залученню ще більшої кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимову пору року і охолоджує в літню пору, фільтрує від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення вартість і як замовити?

Наша компанія є сьогодні лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли точь-в-точь виконувати абсолютно всі ідеї клієнтів.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий