Вертикальне озеленення стін для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення стін для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність використання споруд самих різних конфігурацій і розмірів для вирощування рослин. У свою чергу Ви завжди можете вибрати найбільш підходящий вид вертикального озеленення, що гармонує можливостям квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод створити у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може служити не просто атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують вільний простір. Звичайно, на вибір проектування значно впливають такі важливі фактори, як ціна, різновид рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення стін і характеристики, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорожі залишається провідним вже тривалий період. Такий вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Живий куточок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослини в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин випускаються майстрами з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких полиць, що утворюють деяку подобу сходів. Рослинність в подібній системі ростуть догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі ось такий спосіб садівництва дуже добре економить вільний простір, що дуже затребуваний для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний передати цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія здійснює абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення стін, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

вертикальне озеленення
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно багато функцій: покращують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще засновують грунтовний стиль компанії
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато більш приємно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і механізму із залучення ще більшої кількості відвідувачів і підвищення їх лояльності

Вертикальне озеленення стін і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю реалізовувати абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб визначити ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому вебсайті. Дістанете природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий