Вертикальне озеленення ділянки для кухні

Вертикальне озеленення ділянки для кухні

Однією з головних відмінних рис вертикального озеленення стала можливість застосування конструкцій різних типів і розмірів для вирощування рослинності. Також Ви в будь-який момент зможете підібрати в найбільшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб сформувати у Вас в офісі мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато місця.

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують ділянку. Зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі важливі умови, як ціна, різновид насаджень, простота догляду і багато інших.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення ділянки та властивості, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож залишається провідним вже тривалий період. Такий спосіб екологічного озеленення підходить як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Живий куточок може бути закріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную насадження в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин роблять фахівці з природних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з вузьких полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в подібній концепції ростуть догори. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі даний прийом садівництва прекрасно економить простір, що дуже актуально для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, але мало хто був здатний передати цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення ділянки, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно багато опцій: покращують ауру в колі людей, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще формують серйозний бренд компанії
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни грають роль не тільки прикрашає ланки, а й механізму по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літню пору, чистить від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення ділянки і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності втілювати в життя всі ідеї замовників.Потім, щоб визначити ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий