Вертикальне озеленення саду для Вашого будинку

Вертикальне озеленення саду для Вашого будинку

Однією з основних характерних властивостей вертикального озеленення є здатність використання конструкцій найрізноманітніших типів і габаритів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви в будь-який момент можете легко замовити в більшій мірі відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам простору.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це унікальний прийом створити у себе в офісі ергономічну живу стіну з рослин, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують зону. Звичайно, на підбір дизайну значно впливають такі важливі умови, як ціна, вид рослин, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення саду і характеристики, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже тривалий період. Такий вид екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений куточок як правило закріплено до вертикальній площині, а також стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це насажанную насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин випускаються фахівцями з якісних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот тип озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі ось такий метод садівництва дуже добре економить простір, що дуже затребуваний для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг запропонувати такий метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія виконує абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення саду, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимову пору року і охолоджує в літній сезон, фільтрує від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька функцій: облагороджують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, до того ж формують позитивний імідж компанії

  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й механізму по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами

Вертикальне озеленення саду і як замовити?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку продажів України серед організацій вертикального озеленення і діє на світовому ринку більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності реалізовувати абсолютно всі ідеї замовників.Щоб визначити ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий