Вертикальне озеленення технологія для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення технологія для в інтер’єрі

Однією з головних характерних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування споруд будь-яких форм і розмірів для розведення рослинності. Крім того Ви завжди зможете відібрати переважно доречний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям корисної площі.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод створити у себе вдома мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, що відгороджують зону. Само собою зрозуміло, на підбір проектування значно впливають такі важливі умови, як ціна, вид рослин, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення технологія і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі залишається лідером вже кілька років. Подібний тип екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Плеканий куточок може бути встановлений впритул до стіни, і ще стояти самостійно без певних опор, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються професіоналами з якісних дихаючих матерій або повсті щоб насадження якісніше росли;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих стелажів, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції піднімаються вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва ідеально береже вільний простір, що особливо істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний передати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення технологія, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в усіляких приміщеннях:

  • ресторани та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і способу по залученню більшої кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє відразу багато функцій: покращують обстановку в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а також зміцнюють грунтовний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимову пору і охолоджує в теплу пору року, чистить від шкідливих речовин і служить профілактикою простудних захворювань

Вертикальне озеленення технологія і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія є сьогодні лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий