Вертикальне озеленення фасадів будівель для кухні

Вертикальне озеленення фасадів будівель для кухні

Однією з основних характерних якостей вертикального озеленення по праву вважається здатність впровадження установок будь-яких типів і габаритів для вирощування рослинності. У свою чергу Ви завжди маєте можливість підібрати більшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, узгоджується можливостям простору.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом створити у Вас в квартирі мальовничу живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи вільний простір. Само собою зрозуміло, на вибір проектування впливають такі умови, як ціна, тип рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення фасадів будівель і властивості, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення фасаду є лідером вже багато років. Даний вид екологічного озеленення підходить як для вуличного, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий садок як правило прикріплений до стіни, і ще підніматися самостійно без певних опор, розниться розміром і формою. В’юнкі рослини не просять складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виробляються професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини в такій системі виростають догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі такий спосіб садівництва дуже добре економить простір, що дуже істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг запропонувати цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення фасадів будівель, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимову пору року і охолоджує влітку, фільтрує від токсичних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • бари і інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки прикрашає ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще формують грунтовний бренд компанії

Вертикальне озеленення фасадів будівель і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий