Вертикальні системи озеленення для Вашої оселі

Вертикальні системи озеленення для Вашої оселі

Однією з основних характерних особливостей вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування установок різноманітних типів і обсягів для розведення рослин. У свою чергу Ви завжди зможете правильно вибрати переважно доречний вигляд вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом отримати у себе вдома комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру квартири або офісу, а й ширмою, розділяючи простір. Звичайно, на вибір проектування значно впливають такі важливі фактори, як вартість, вид рослин, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальні системи озеленення та характеристики, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже тривалий період. Такий спосіб озеленення підходить як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Живий куточок як правило прикріплений до вертикальної площини, а ще підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини не вимагають спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виготовляються майстрами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення будинку — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в даній системі піднімаються догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва прекрасно економить простір, що особливо затребуваною для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, тоді мало хто був здатний запропонувати такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальні системи озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки декоративного компонента, а й механізму по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька опцій: облагороджують обстановку в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, а також засновують серйозний імідж компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в період холодів і освіжає влітку, чистить від шкідливих речовин і служить профілактикою простудних захворювань

Вертикальні системи озеленення і як вибрати?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя абсолютно всі ідеї клієнтів.Потім, щоб визначити ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий