Вертикальне озеленення ціна для кухні

Вертикальне озеленення ціна для кухні

Однією з головних відмінних якостей вертикального озеленення по праву вважається здатність використання установок самих різних типів і масштабів для вирощування рослинності. Додатково Ви в будь-який момент зможете підібрати більшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб зробити у себе в квартирі комфортабельну натуральну стіну з рослинності, не займаючи в той же час багато місця.

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи площа. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації впливають такі умови, як ціна, вид рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення ціна і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорожі залишається лідером вже тривалий період. Такий тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий садок може бути встановлений впритул до стіни, а також підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин робляться професіоналами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення вдає із себе спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Насадження в даній концепції витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але подібний прийом садівництва ідеально береже простір, що особливо затребуваною для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, але мало хто міг передати цей метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення ціна, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька корисних опцій: покращують ауру в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще створюють грунтовний імідж компанії
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий час і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості клієнтів і збільшення їх лояльності

Вертикальне озеленення ціна і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю реалізовувати всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий