Конструкції вертикального озеленення для в інтер’єрі

Конструкції вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення безсумнівно є здатність впровадження споруд різних форм і величин для вирощування насаджень. Додатково Ви завжди можете вибрати більшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, що гармонує характеристикам квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод сформувати у себе в квартирі комфортабельну натуральну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може бути не тільки прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи вільний простір. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі чинники, як вартість, тип насаджень, простоту догляду і багато інших.

Конструкції вертикального озеленення і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже не один рік. Подібний тип екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений сад як правило встановлений впритул до вертикальної площини, а також підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — посадити рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення вдає із себе спеціалізоване вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній концепції витягуються догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва чудово економить простір, що вкрай актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, тоді мало хто був здатний передати цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія здійснює абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Конструкції вертикального озеленення, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літній сезон, фільтрує від токсичних речовин і працює для профілактики простудних захворювань
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних опцій: покращують навколишнє атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще формують серйозний імідж компанії

  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки декорує елемента, але і механізму із залучення ще більшої кількості потенційних клієнтів і підвищення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш спокійно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового центру з зеленими зонами

Конструкції вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.Для того, щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому вебсайті. Дістанете природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий