Штучне вертикальне озеленення для кухні

Штучне вертикальне озеленення для кухні

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення безсумнівно є здатність використання споруд різних типів і параметрів для вирощування насаджень. Також Ви завжди завжди зможете відібрати в найбільшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, що відповідає характеристикам простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб отримати у себе в офісі комфортабельну природну стіну з насаджень, не займаючи в цьому випадку багато місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, що відгороджують простір. Само собою зрозуміло, на підбір проектування впливають такі причини, як ціна, тип рослин, легкість догляду і багато інших.

Штучне вертикальне озеленення та характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорожі залишається лідером вже тривалий період. Такий вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Зелений куточок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без якихось опор, розниться масштабом і видом. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів випускаються професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті щоб насадження якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослинність в подібній системі витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва чудово економить вільний простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує всі види вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Штучне вертикальне озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літній сезон, чистить від шкідливих речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює відразу кілька корисних функцій: покращують обстановку в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, а ще зміцнюють грунтовний бренд компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й механізму по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності

Штучне вертикальне озеленення та як вибрати?

Наша компанія є лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю здійснювати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому вебсайті. Купуйте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий