Ідеї ​​вертикального озеленення для кухні

Ідеї ​​вертикального озеленення для кухні

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення виділяється можливість впровадження конструкцій будь-яких типів і розмірів для розведення насаджень. Додатково Ви завжди завжди зможете замовити в більшій мірі належний вигляд вертикального озеленення, який відповідає характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом створити у Вас вдома ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують зону. Звичайно, на вибір орнаментації значно впливають такі важливі умови, як ціна, тип насаджень, простота залицяння і багато інших.

Ідеї ​​вертикального озеленення і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду залишається лідером вже багато років. Даний тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Плеканий куточок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без певних підпірок, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослини в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виготовляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції піднімаються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний спосіб садівництва прекрасно береже простір, що особливо істотно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний запропонувати цей спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє всі способи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Ідеї ​​вертикального озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимову пору року і охолоджує в теплу пору року, чистить від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут живі стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму із залучення ще більшої кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька опцій: покращують навколишнє атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а ще формують позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами

Ідеї ​​вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник безсумнівно вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.Щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий