Купити вертикальне озеленення для Вашої квартири

Купити вертикальне озеленення для Вашої квартири

Однією з головних відмінних рис вертикального озеленення виділяється можливість впровадження споруд самих різних типів і масштабів для вирощування рослинності. Крім того Ви в будь-який момент завжди зможете підібрати переважно відповідний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод втілити в життя у себе в офісі мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і ширмою, що відгороджують простір. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації впливають такі чинники, як ціна, вид рослин, простота залицяння і багато інших.

вертикальне озеленення

Купити вертикальне озеленення та характеристики, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорож є лідером вже багато років. Такий вид озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Живий сад як правило закріплено до стіни, а ще стояти самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виготовляються професіоналами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Рослини в подібній концепції піднімаються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва дуже добре береже простір, що дуже істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, але мало хто міг передати такий метод розсади в інтер’єрі.

Наша компанія здійснює всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Купити вертикальне озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимовий час і охолоджує влітку, чистить від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато затишніше в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • ресторани та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу кілька корисних опцій: покращують ауру в колі людей, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, а також створюють серйозний стиль компанії

Купити вертикальне озеленення та як вибрати?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися точь-в-точь реалізовувати всі ідеї замовників.Потім, щоб визначити ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому вебсайті. Дістанете природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий