Проект вертикального озеленення для кухні

Проект вертикального озеленення для кухні

Однією з основних характерних специфік вертикального озеленення по праву вважається можливість використання споруд будь-яких змін і параметрів для розведення рослин. Крім того Ви завжди зможете правильно вибрати найбільшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає характеристикам простору.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом втілити в життя у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато простору.

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або кухні, але і ширмою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на вибір дизайну впливають такі важливі фактори, як вартість, вид рослин, простоту догляду і багато інших.

вертикальне озеленення

Проект вертикального озеленення і параметри, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже не один рік. Даний вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий куточок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, а також стояти самостійно без якихось підпірок, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-розсадити насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення будинку — яруси з довгих полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослини і квіти в такій системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний метод садівництва прекрасно економить вільний простір, що дуже затребуваний для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, але мало хто міг передати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення офісу

Проект вертикального озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

  • клуби та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й механізму із залучення ще більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літню пору, чистить від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу багато функцій: покращують атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, до того ж формують серйозний бренд компанії

Проект вертикального озеленення і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли в точності втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб визначити ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий