Технологія вертикального озеленення для в інтер’єрі

Технологія вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних властивостей вертикального озеленення по праву вважається здатність застосування конструкцій різних конфігурацій і параметрів для вирощування рослин. Додатково Ви завжди можете правильно вибрати більшою мірою належний якість вертикального озеленення, узгоджується можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом створити у Вас в офісі ергономічну натуральну стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато площі.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи площа. Зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі умови, як ціна, тип рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Технологія вертикального озеленення і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже багато років. Подібний вид озеленення оптимальний як для вуличного, так і для внутрішнього використання. Зелений куточок може бути встановлений впритул до вертикальної площини, а ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів здійснюються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення будинку — яруси з нешироких полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Насадження в подібній концепції піднімаються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий прийом садівництва ідеально економить простір, що вкрай актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Технологія вертикального озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

  • клуби і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і інструменту по залученню ще більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька опцій: покращують обстановку в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а також формують позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в період холодів і освіжає в літню пору, фільтрує від шкідливих речовин і працює для профілактики простудних захворювань

Технологія вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія є лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності втілювати в життя всі ідеї покупців.Щоб визначити ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Купуйте природний інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий