Система вертикального озеленення купити для кухні

Система вертикального озеленення купити для кухні

Однією з основних характерних особливостей вертикального озеленення стала можливість застосування установок всіх форм і розмірів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви в будь-який момент зможете підібрати більшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, що гармонує характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод створити у Вас вдома комфортабельну живу стіну з рослин, не займаючи в цьому випадку багато площі.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи зону. Звичайно, на підбір проектування значно впливають такі умови, як ціна, різновид насаджень, простоту догляду і багато інших.

Система вертикального озеленення купити і характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорожі є провідним вже не один рік. Подібний спосіб екологічного озеленення оптимальний як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Живий садок може бути прикріплений до стіни, а також підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виготовляються фахівцями з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в подібній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва чудово економить вільний простір, що дуже істотно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг запропонувати цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Система вертикального озеленення купити, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: облагороджують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також створюють серйозний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його взимку і освіжає в літній період, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й механізму із залучення ще більшої кількості клієнтів і збільшення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш приємно в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами

Система вертикального озеленення купити і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Дістанете природний інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий