Фітомодуль для вертикального озеленення для кухні

Фітомодуль для вертикального озеленення для кухні

Однією з головних відмінних якостей вертикального озеленення по праву вважається можливість застосування установок різних типів і величин для розведення рослин і квітів. Крім того Ви завжди зможете відібрати в більшій мірі доречний вигляд вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод сформувати у себе вдома мальовничу природну стіну з насаджень, не займаючи в той же час багато місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може бути не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи площа. Само собою зрозуміло, на підбір дизайну значно впливають такі важливі фактори, як вартість, вид рослин, простота залицяння і багато інших.

Фітомодуль для вертикального озеленення і параметри, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення фасаду залишається провідним вже тривалий період. Подібний вид озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Вирощували сад як правило закріплено до вертикальної поверхні, і ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися величиною і формою. Кучеряві насадження не зажадають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — посадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виготовляються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких полиць, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини в подібній концепції ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але ось такий метод садівництва ідеально економить вільний простір, що дуже затребуваний для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто міг уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Фітомодуль для вертикального озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в період холодів і охолоджує влітку, чистить від негативних елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька опцій: облагороджують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, а ще формують грунтовний імідж компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й механізму по залученню грандіозної кількості клієнтів і множення їх лояльності

Фітомодуль для вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія є лідером на ринку продажів України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий