Квіти вертикального озеленення для Вашої сім’ї

Квіти вертикального озеленення для Вашої сім’ї

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення стала можливість впровадження установок будь-яких змін і масштабів для розведення рослинності. Також Ви завжди можете легко правильно вибрати найбільшою мірою належний вигляд вертикального озеленення, який відповідає характеристикам квартири.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб оформити у Вас вдома комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи зону. Само собою зрозуміло, на вибір дизайну значно впливають такі важливі фактори, як вартість, вид насаджень, простоту залицяння і багато інших.

Квіти вертикального озеленення і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорож залишається лідером вже не один рік. Такий вид озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений сад може бути закріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, розниться величиною і формою. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів здійснюються фахівцями з природних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження якісніше росли;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослинність в такій системі виростають вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але даний прийом садівництва чудово економить вільний простір, що особливо затребуваною для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, тоді мало хто міг уявити такий спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення офісу

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Квіти вертикального озеленення, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в усіляких приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в зимову пору і освіжає в літню пору, чистить від шкідливих елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька корисних опцій: покращують обстановку в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, а також засновують серйозний стиль компанії

Квіти вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя абсолютно всі ідеї клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий