Вартість вертикального озеленення для Вашої оселі

Вартість вертикального озеленення для Вашої оселі

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення є можливість використання споруд будь-яких змін і розмірів для вирощування рослин. Додатково Ви в будь-який момент зможете замовити переважно відповідний тип вертикального озеленення, узгоджується можливостям корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб отримати у себе в офісі комфортабельну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, що відгороджують ділянку. Зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі умови, як вартість, вид рослин, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вартість вертикального озеленення і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення фасаду продовжує залишатися лідером вже не один рік. Такий спосіб екологічного озеленення підходить як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Плеканий садок може бути встановлений впритул до вертикальної площини, і ще підніматися самостійно без будь-яких опор, розниться масштабом і формою. В’юнкі рослини не вимагають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-посадити рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин випускаються майстрами з натуральних дихаючих матерій або повсті щоб насадження якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот тип озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в такій концепції піднімаються догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте ось такий метод садівництва ідеально економить простір, що особливо затребуваною для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний запропонувати такий метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення стін

Вартість вертикального озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно багато функцій: покращують атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, до того ж засновують грунтовний стиль компанії
  • клуби та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й способу по залученню більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимову пору року і охолоджує в літній сезон, чистить від шкідливих речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе спокійніше в природних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами

Вартість вертикального озеленення і як замовити?

Наша спеціалізована компанія по праву вважається лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Купуйте зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий