Пристрій вертикального озеленення для в інтер’єрі

Пристрій вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з ключових відмітних властивостей вертикального озеленення стала можливість впровадження споруд будь-яких змін і параметрів для вирощування насаджень. Додатково Ви завжди маєте можливість вибрати більшою мірою належний вигляд вертикального озеленення, узгоджується характеристикам квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб сформувати у Вас в квартирі комфортабельну природну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато площі.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Зрозуміло, на вибір проектування значно впливають такі умови, як вартість, різновид рослин, легкість догляду і багато інших.

Пристрій вертикального озеленення і характеристики, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже багато років. Такий спосіб екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вирощували садок як правило закріплено до вертикальній площині, а ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів здійснюються фахівцями з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослини в даній системі ростуть вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але подібний метод садівництва дуже добре береже простір, що дуже затребуваний для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг уявити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Пристрій вертикального озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

  • торгові вітрини. Людина відчує себе більш затишно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового закладу з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в період холодів і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька корисних опцій: покращують атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще формують серйозний стиль компанії

  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності

Пристрій вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї замовників.Щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий