Вертикальне озеленення Київ для офісу

Вертикальне озеленення Київ для офісу

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення виділяється можливість використання споруд будь-яких типів і параметрів для вирощування рослин. Додатково Ви в будь-який момент можете легко вибрати найбільш доречний якість вертикального озеленення, узгоджується можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб оформити у себе вдома ергономічну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато простору.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі чинники, як вартість, вид рослин, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення Київ і параметри, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож залишається лідером вже кілька років. Даний тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий сад може бути прикріплений до вертикальної поверхні, а ще стояти самостійно без якихось опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів роблять фахівці з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот тип озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослинність в такій системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте даний прийом садівництва дуже добре економить простір, що дуже актуально для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, тоді мало хто був здатний уявити цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення офісу

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення Київ, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки прикрашає елемента, але і способу по залученню більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних функцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також зміцнюють грунтовний імідж компанії

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимову пору і освіжає влітку, фільтрує від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами

Вертикальне озеленення Києва і як замовити?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї клієнтів.Потім, щоб визначити ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий