Вертикальне озеленення для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення для в інтер’єрі

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування конструкцій найрізноманітніших типів і масштабів для вирощування рослинності. Додатково Ви в будь-який момент маєте можливість підібрати найбільш належний якість вертикального озеленення, який відповідає характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб втілити в життя у Вас в квартирі мальовничу живу стіну з рослин, не займаючи при цьому багато місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі фактори, як ціна, різновид рослин, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення та характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорожі є лідером вже тривалий період. Даний спосіб екологічного озеленення підійде як для вуличного, так і для внутрішнього використання. Живий садок як правило закріплено до вертикальній площині, і ще підніматися самостійно без певних опор, розниться розміром і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин випускаються фахівцями з природних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження якісніше росли;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в даній системі витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі ось такий метод садівництва чудово береже простір, що особливо актуально для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний запропонувати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник виробляє всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

  • ресторани і інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і механізму по залученню більшої кількості клієнтів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в період холодів і освіжає в літній сезон, чистить від негативних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш приємно в натуральних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового центру з зеленими зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно багато опцій: покращують обстановку в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а також створюють позитивний бренд компанії

Вертикальне озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник є лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому вебсайті. Купуйте зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий