Що таке вертикальне озеленення для офісу

Що таке вертикальне озеленення для офісу

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення виділяється здатність впровадження установок самих різних типів і габаритів для розведення насаджень. Крім того Ви завжди зможете відібрати в найбільшою мірою доречний якість вертикального озеленення, що гармонує можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод створити у себе вдома ергономічну живу стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато місця.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може бути не тільки атрибутом інтер’єру квартири або офісу, а й ширмою, розділяючи вільний простір. Зрозуміло, на підбір проектування впливають такі умови, як ціна, вид рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Що таке вертикальне озеленення та параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже кілька років. Даний вид екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий куточок може бути встановлений впритул до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виготовляються фахівцями з природних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий метод садівництва ідеально економить простір, що дуже актуально для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто міг запропонувати цей спосіб розсади в інтер’єрі.
вертикальне озеленення

Наша компанія здійснює всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Що таке вертикальне озеленення, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • торгові вітрини. Людина відчує себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його взимку і охолоджує в теплу пору року, чистить від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни грають роль не тільки декорує елемента, але і інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька опцій: облагороджують обстановку в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також зміцнюють грунтовний стиль компанії

Що таке вертикальне озеленення та як вибрати?

Наша спеціалізована компанія є лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Щоб з’ясувати ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Дістанете природний інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий